top of page

Hakkımızda

Etik İlkeler ve Hizmet Politikalarımız

Globus Audit olarak; Kurumsal bakış açısına sahip olmak, etik değerlere azami önem, kaliteli ekip ve ekip arkadaşlığı, tecrübeler, finansman gücümüz ve benzersiz çözümler üreten dinamik bir yapı, müşterilerimizin özveri ile dinlenmesi ve ihtiyaçların koordineli bir şekilde belirlenmesi, eğitim ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak, gelişime açık olmak, değişen yasal mevzuatı takip etmek, her değişikliği anında şirket prosedür ve proseslerine eklemek, iş geliştirme ekiplerimize bu misyonu yükleyerek daha fazla yeniliğe açık bir şirket olmak, kuruluşumuzun değişmez davranış biçimidir.

Hizmet Politikalarımız

Şeffaflık; Şirketlerimizin yürüttüğü tüm faaliyet alanlarında ticari sırlar dışında kalan tüm bilgiler zamanında, doğru, anlaşılabilir, kapsamlı ve kolayca analiz edilebilir bir biçimde sunulması bizim için esastır.

Bütünlük; Resmin tamamını görerek değerlendirmelerin ve alınacak kararların daha isabetli olmasını sağlıyoruz.

Bağımsızlık; Globus Audit doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir kurumun çatısı altında hizmet vermemekte olup, ticari faaliyetlerini %100 bağımsız olarak yürütmektedir.

 

Yenilikçilik; Amacımız, hizmet alan ve hizmet veren için gelişme alanlarını tespit edip, standartları yükseltmektir.

Hesap Verilebilirlik; Denetimin müşteriyle  yakın işbirliği içerisinde planlanması ve yürütülmesi , müşterinin de sürece dahil edilmesidir.

Müşteri Gizliliği; Kişisel verilerin güvenliği hususuna azami önem verilmektedir. Bu kapsamda hizmetlerimizden faydalanan kurum ve kuruluşlara ait her türlü kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak saklanması ve üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlarıyla paylaşılmaması sağlanmaktadır.

bottom of page